#1  2017-09-13 17:34:51

fotolajt
fotolajt
Forumowicz
Registered:
2017-06-09
Warnings: 1

Oczekiwanie na odzew ADMINISTRACJI

Dzień dobry Administracjo

Tak jak obiecałem piszę tutaj publicznie. Wcześniej reagowaliście bez słowa odpowiedzi na wszelkie zgłaszane problemy jak lewe konta, zdjęcia które nie powinny znaleźć się na flogu i inne naruszenia regulaminu które dotyczyć powinny wszystkich flogowiczów. Pisałem w jednej sprawie odnośnie kilku "moderatorów", pewnych powikłań i dziwnych zachowań ale na chwilę obecną nie dostałem odpowiedzi na pisane wiadomości na koncie news, na mail kontakt@flog.pl forum@flog.pl news.flog.pl a nawet na konto admina Bartłomieja. Rozumiem że macie wiele innych ważniejszych spraw ale za dużo już zlewania na flogu zgłaszania problemów przez WAS administracjo z "adminem" na czele.

APELUJĘ o zapoznanie się z problemem i przedstawienie swojego stanowiska jako administracja. Jeżeli nie będzie odpowiedzi to zrobimy to jeszcze inaczej...

Może jeszcze ktoś dopisze się jaka sprawa była zgłoszona "ADMINISTRACJI" niezgodna z regulaminem a została nie ruszona...

Type report reason:

Cancel
Send

#2  2017-09-13 20:05:21

elvin250
elvin250
Zaawansowany forumowicz
Registered:
2010-01-22
Warnings: 0

Re: Oczekiwanie na odzew ADMINISTRACJI

To ja też pozwole sobie na zabranie  głosu. Pare dnintemu na głownej stronie w dziale wyróżnione, pojawiło się to zdjęcie. http://dotykduszy.flog.pl/wpis/12083287 … ane-molo#w  W miniaturce na głownej już na tyle dziwnie wyglądało że pozwoliłem sobie w nie kliknąć. No i ... po powiekszeniu rodzą się pytania.
Czy moderator ekspert był na tyle leniwy i nawet nie rzucił okiem temu czemu przyznawał wyróznienie?
Czy moderator- ekspert posiada wiekszą  niż szczątkowa wiedze  w zakresie fotografii? ( nie byłaby to pierwsza taka sytuacja na flogu)
Czy moderator- ekspert byl trzeźwy kiedy wykonywał swoja czynność - pytam serio.
Czy mod- ekspert zdaje sobie sprawe, że tak naprawde wyżądził wielką krzywde,  autorowi zdjecia swoja niekompetencją?
Co skłonilo moderatora -eksperta do wyróżnienia tego zdjęcia?
Przecież to zdjęcie nie jest nawet technicznie poprawne, nie przekazuje żadnych emocji,  a co dopiero mówić o walorach estetycznych. Zdjecie jest słabe, trzeba to powiedziec otwarcie,  i nie zasługuje  ono na wyróżnie. Światczy to bardzo źle o osobie która przyznała wyróżnienie, i o calej moderacji na flogu.
Niestety, na tyle co udało mi się zobaczyć przez kilka stron,  w dziale wyróznionych, to takie kwiatki się powtarzają co jakis czas.
Jeżeli na flogu jest jakaś norma do wyrobienia w przyznawaniu wyróżnień, to niech te zdjęcia przynajmniej bedą dobre technicznie. Niech bėdzie  widać że autor włożył w wykonanie zdjecia wiecej pracy i wiedzy niż statystyczny pstrykacz.

Last edited by elvin250 (2017-09-13 20:19:24)

Type report reason:

Cancel
Send

#3  2017-09-13 21:15:26

jozi
jozi
Nowy forumowicz
Registered:
2013-08-14

Wiem, że ludzie i moderatorzy mają lepsze i gorsze dni w postrzeganiu rzeczywistości, a w szczególności oceniając czyjeś prace w oparciu o wiedzę i doświadczenie zawodowe. Oczekuję, że tych chybionych nie będzie, a najprostsze techniki nie będą postrzegane jako przejaw artystycznego uniesienia i przesłania.
Życzę samych dobrych dni do ocen.

Type report reason:

Cancel
Send

#4  2017-09-13 21:34:28

alfa6
alfa6
Forumowicz
Registered:
2015-04-28

elvin250 wrote:

To ja też pozwole sobie na zabranie  głosu. Pare dnintemu na głownej stronie w dziale wyróżnione, pojawiło się to zdjęcie. http://dotykduszy.flog.pl/wpis/12083287 … ane-molo#w  W miniaturce na głownej już na tyle dziwnie wyglądało że pozwoliłem sobie w nie kliknąć. No i ... po powiekszeniu rodzą się pytania.
Czy moderator ekspert był na tyle leniwy i nawet nie rzucił okiem temu czemu przyznawał wyróznienie?
Czy moderator- ekspert posiada wiekszą  niż szczątkowa wiedze  w zakresie fotografii? ( nie byłaby to pierwsza taka sytuacja na flogu)
Czy moderator- ekspert byl trzeźwy kiedy wykonywał swoja czynność - pytam serio.
Czy mod- ekspert zdaje sobie sprawe, że tak naprawde wyżądził wielką krzywde,  autorowi zdjecia swoja niekompetencją?
Co skłonilo moderatora -eksperta do wyróżnienia tego zdjęcia?
Przecież to zdjęcie nie jest nawet technicznie poprawne, nie przekazuje żadnych emocji,  a co dopiero mówić o walorach estetycznych. Zdjecie jest słabe, trzeba to powiedziec otwarcie,  i nie zasługuje  ono na wyróżnie. Światczy to bardzo źle o osobie która przyznała wyróżnienie, i o calej moderacji na flogu.
Niestety, na tyle co udało mi się zobaczyć przez kilka stron,  w dziale wyróznionych, to takie kwiatki się powtarzają co jakis czas.
Jeżeli na flogu jest jakaś norma do wyrobienia w przyznawaniu wyróżnień, to niech te zdjęcia przynajmniej bedą dobre technicznie. Niech bėdzie  widać że autor włożył w wykonanie zdjecia wiecej pracy i wiedzy niż statystyczny pstrykacz.

Czy ty umiesz czytać i masz oczy?
Przecież jak byk jest zaznaczone, że to ludzie wybrali nie moderator.

Type report reason:

Cancel
Send

#5  2017-09-13 22:23:52

elvin250
elvin250
Zaawansowany forumowicz
Registered:
2010-01-22

O! O tym nawet nie wiedzialem
Skoro tak jest,  ze to ludzie z floga wybrali to zdjecie,  to nie pozostaje mi nic innego jak przeprosic admisnistracje.
Co tez czynie.
Mowie, przepraszam! Pomylilem sie i bilem w zlym kierunku.

Pytania pozostaja jednak te same. Co sklonilo kazdego glosujacego na to zdjecie ze akurat wybral to aby oddac swoj glos?
Czy nikt nie zauwazyl mankamentow. Czy kazdy byl na kacu? Czy az tak niska jest wiedza fotograficzna przecietnego urzytkownika floga?
Przeciez tu co drugi w opisie swojego floga rzuca haslami o "decydujacym momecie" itd...
Czy nie bylo by to zadanie dla administracji filtrowac zdjecia wybrane przez vox populi?

Na Glowna strone bardzo zadko wchodze. Wyroznionych nie ogladam prawie wcale, nie dlatego ze mi sie zdjecia nie podobaja.  Nie, nie podoba mi sie sposob przegladania owych. Strona po stronie, trzeba sie przebijac, po 10 gora 20 stronach ochota dalszego przegladania mija. nie mozna przeskoczyc np na - 58 lub 125. Ciekawe jakie tam glebiej musza sie kryc zdjecia. Ja na to nie mam czasu.

Type report reason:

Cancel
Send

#6  2017-09-13 22:45:14

dotykduszy
dotykduszy
Forumowicz
Registered:
2017-05-23

elvin250 wrote:

Skoro tak jest,  ze to ludzie z floga wybrali to zdjecie,  to nie pozostaje mi nic innego jak przeprosic admisnistracje.
Co tez czynie.

Pytania pozostaja jednak te same. Co sklonilo kazdego glosujacego na to zdjecie ze akurat wybral to aby oddac swoj glos?
Czy nikt nie zauwazyl mankamentow. Czy kazdy byl na kacu? Czy az tak niska jest wiedza fotograficzna przecietnego urzytkownika floga?
Przeciez tu co drugi w opisie swojego floga rzuca haslami o "decydujacym momecie" itd...
Czy nie bylo by to zadanie dla administracji filtrowac zdjecia wybrane przez vox populi?

Na Glowna strone bardzo zadko wchodze. Wyroznionych nie ogladam prawie wcale, nie dlatego ze mi sie zdjecia nie podobaja.  Nie, nie podoba mi sie sposob przegladania owych. Strona po stronie, trzeba sie przebijac, po 10 gora 20 stronach ochota dalszego przegladania mija. nie mozna przeskoczyc np na - 58 lub 125. Ciekawe jakie tam glebiej musza sie kryc zdjecia. Ja na to nie mam czasu.

Mam do Ciebie prośbę miszczu fotografii...

Skoro tak bardzo czujesz potrzebę rozmowy pokaż tutaj jakiegoś swojego wyróżnionego gniota i zapytaj ludzi co w nim widzieli.

Tym samym zejdź ze mnie, bo mi duszno... Nie życzę sobie, aby ktoś taki jak Ty  piętnował mnie (moje zdjecia) na forum.

Last edited by dotykduszy (2017-09-13 23:18:52)

Type report reason:

Cancel
Send

#7  2017-09-14 10:21:49

bardo
bardo
Forumowicz
Registered:
2016-07-10

elvin250 wrote:

Wyroznionych nie ogladam prawie wcale, nie dlatego ze mi sie zdjecia nie podobaja.  Nie, nie podoba mi sie sposob przegladania owych. Strona po stronie, trzeba sie przebijac, po 10 gora 20 stronach ochota dalszego przegladania mija. nie mozna przeskoczyc np na - 58 lub 125. Ciekawe jakie tam glebiej musza sie kryc zdjecia. Ja na to nie mam czasu.

O tym przebijaniu się pisałam jakiś czas temu. Powiedziano iż zajmą się tym przy nowej wersji. Chyba weszła w życie takowa, a problem przewijania został. Dzięki, że przypomniałeś.

Type report reason:

Cancel
Send

#8  2017-09-14 10:30:04

bardo
bardo
Forumowicz
Registered:
2016-07-10

dotykduszy wrote:

elvin250 wrote:

Co tez czynie.

Skoro tak bardzo czujesz potrzebę rozmowy pokaż tutaj jakiegoś swojego wyróżnionego gniota i zapytaj ludzi co w nim widzieli.

Tym samym zejdź ze mnie, bo mi duszno... Nie życzę sobie, aby ktoś taki jak Ty  piętnował mnie (moje zdjecia) na forum.

Przykro czytać taką merytoryczną odpowiedź, jednak mowa o zdjęciu, nie o Tobie. Właśnie dlatego odechciewa się poważnych dyskusji.

Type report reason:

Cancel
Send

#9  2017-09-14 10:45:07

dotykduszy
dotykduszy
Forumowicz
Registered:
2017-05-23

bardo wrote:

dotykduszy wrote:

elvin250 wrote:

Co tez czynie.

Przykro czytać taką merytoryczną odpowiedź, jednak mowa o zdjęciu, nie o Tobie. Właśnie dlatego odechciewa się poważnych dyskusji.

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie życze sobie, aby moje zdjęcia były tutaj piętnowane.

Sama nikogo tutaj nie piętnuję, ani nie rozliczam. Znajdźcie sobie inny przykład takiego zdjęcia. Najlepiej we własnej galerii.

Type report reason:

Cancel
Send

#10  2017-09-14 10:49:13

bardo
bardo
Forumowicz
Registered:
2016-07-10

dotykduszy wrote:

bardo wrote:

dotykduszy wrote:

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie życze sobie, aby moje zdjęcia były tutaj piętnowane.

Sama nikogo tutaj nie piętnuję, ani nie rozliczam. Znajdźcie sobie inny przykład takiego zdjęcia. Najlepiej we własnej galerii.

I wszystko na ten temat.
Mocne słowa - piętnowanie...
Czytam ze zrozumieniem, bez emocji i agresji.

Type report reason:

Cancel
Send

#11  2017-09-14 14:47:35

babka-z-zakalcem
babka-z-zakalcem
Nowy forumowicz
Registered:
2017-04-08

Odnoszę wrażenie,że na dotyk-duszy od jakiegoś czasu trwa nagonka...ciekawe dlaczego...?
Wszyscy tu mamy jedną pasję,powinniśmy się zatem wspierać i cieszyć z sukcesów innych,jednak widzę,że flogowicz flogowiczowi wilkiem i jak ktoś dostaje wyróżnienia,to trzeba mu dosrać,żeby za dobrze nie było.
Cieszę się,że moje zdjęcia są do niczego,bo nikomu nie zagrażam i nikt sobie moimi zdjęciami mordy wycierać nie będzie.
Proponuję wrzucić na luz...róbcie zdjęcia,chwalcie się nimi i cieszcie z sukcesów zarówno swoich jak i innych...smile
P.S.
a może za wyróżnienia jest jakaś ogromna kasa,że są o to takie kłotnie...???

Type report reason:

Cancel
Send

#12  2017-09-14 17:16:20

saturnin
saturnin
Zaawansowany forumowicz
Registered:
2013-04-09

elvin250 wrote:

Swego czasu gdy dla swoich statystyk przeglądałem strona po stronie  np. POCZEKALNIĘ to jednego dnia obejrzałem (dotarłem) np. do strony 50...
Na drugi dzień już pierwszych 10 było nowych, więc je obejrzałem i zarchiwizowałem i chciałem ominąć te 50, które już sobie zarchiwizowałem i przejść na strony wcześniejsze...
Dupa, musisz kliknąć każdą od nowa, szmat czasu...
I przez przypadek wpadłem jak ominąć już obejrzane strony...
w pasu adresu na pierwszej stronie (w POCZEKALNI - czy w innym podobnym miejscu na flogu) masz na końcu liczbę 59 - jeżeli zamienisz ją na liczbę zdjęć do których chcesz dotrzeć po prostu ją zmieniasz, np chcę iść na 40 stronę, zdjęć na stronie jest 58 z 40 stron daje 2320 i taką liczbę wpisuję na końcu adresu...
jestem na stronie 40... smile

Type report reason:

Cancel
Send

#13  2017-09-14 19:41:29

fotolajt
fotolajt
Forumowicz
Registered:
2017-06-09

Jak widzę administracja, admin i cała reszta ma wylane na wszystko i wszystkich.

JAK WAS MAM PROSIĆ O ODPISANIE NA MOJE PROŚBY?????????????????????

Rozumiem że teraz znacznie mocno wzrosła oglądalność forum to zarabiacie na tym, ale kosztem spokoju na społecznościowym portalu...

CZEKAM nadal na odpowiedzi...

Last edited by fotolajt (2017-09-14 19:43:10)

Type report reason:

Cancel
Send

#14  2017-09-14 20:39:44

saturnin
saturnin
Zaawansowany forumowicz
Registered:
2013-04-09

O Boże i większość  świętych, ja chyba tak nie szalałem ze swoimi statystykami....

Type report reason:

Cancel
Send

#15  2017-09-14 21:28:50

elvin250
elvin250
Zaawansowany forumowicz
Registered:
2010-01-22

dotykduszy wrote:

bardo wrote:

dotykduszy wrote:

Piętnowanie Ciebie??? Naprawdę tak to odbierasz?
No to mi przykro w takim razie.

Zdjęcie  znalazło sie w dziale Wyróżnione, czyli w miejscu publicznym. W dziale  który ma promować serwis flog.pl jak i wszytkich jego urzytkowników, w tym również mnie. Dlatego mam pełne prawo do wypowiedzi, tak jak i każdy inny urzytkownik.
Za bardzo emocjonalnie jak widać podchodzisz do tematu,  i jest zupełnie tak jak napisłem w pierwszym poście.
Wszyscy ci, którzy oddali swój głos na to dane zdjęcie wyżądzili krzywde autorowi. Sobie zresztą też.

W pierwszej reakcji oburzyłem się na eksperta, jak widać niesłusznie i na ślepo uderzyłem w administracje.
I gdyby to  tylko była prawda,  że jedna osoba popelniła błąd, to jeszcze nie bylo by tak źle. Był by to błąd jednej osoby. Moment słabości, kiepski dzień...
W tym wypadku mamy jednak do czynienia z wieloma błedami. Nie wiem ile osób musiało zaglosować aby zdjęcie znalazlo sie w wyróznionych. 10, 100... 1000? Nie wiem.
Wiem jedno, wszyscy ci którzy oddali swój głos poparcia nie spojrzeli dłużej
na  to zdjęcie. Nikt, ale to absolutnie nikt,  nie zmusił sie do małego wysiłku i zastanowienia się nad tym co widzi, na co patrzy.  Nikt nie zagłosował świadomie. Czyli tak naprawde olali autora i reszte urzytkowników tego serwisu.
Gdyby pojedynczo zapytać każdego o uzasadnienie, mysle ze żadna z tych osób nie była by w stanie powiedzieć dlaczego tak postąpiła.
Wskazuje to na to, że wiedza o fotografii u wiekszości flogowiczów jest nawet nie elementarna, podstawowa. Ona jest zasłyszana, przenoszona pocztą pantoflową, i  to jest smutne w tej sytuacji.
Powtórze jeszcze raz. Zdjecie znalazło sie w wyróznionych. W dziale który ma promować dobre zdjęcia, jego urzytkowników i sam  portal flog.pl
Dlatego zdjęcia które się tam znajduja musza spełniać pewne kryteria. Choć jedno z nich-
Musza być, dobre technicznie, wzbudzac uczucia-emocje , pobudzać do myślenia, a jesli łamie zasady to ma pokazywać dlaczego autor postapil tak a nie inaczej.  Czyli mają pokazywać że autor wie co robi, jest swiadomy swoich czynów i umiejetnosci,  czy tez sytuacji w której się znalazł, i  że umie to wyegzekwować.

Pare słów do autorki, która pewnie znainawidzi mnie jeszcze bardziej , ale co tam-
Zdjęcia źle zrobionego nie da sie uratwać w programie graficznym.
Głębia ostrości. Kup statyw, a jak chcesz wyciagać wiecej z takich scenerii  to dokup filtry ND. Rożnica bédzie kolosalna. I nie sugeruj sie głosami flogowej gawiedzi bo zawiedzie Cię to donikąd.

Chciłem się jakoś odnieść do postu urzytkowniczki babka-z-zakalcem, ale po chwili namysłu zrezygnowlem.  Własnie przez takie posty,taki  tok rozumowania  zniecheca dobrych fotografów do zabierania głosu na forum.
Kiedy ostatni raz ktos naprawde dobry w tym co robi zabierał tu glos w temacie robienia zdjec?? Ba! Czy jest tu jakis temat na forum podejmujacy to zagadnienie?
Dobrzy autorzy omijają to forum z daleka. Chyba nie trzeba tłumaczyć czemu.

Żeby nie konczyc pesymistycznie powiem że na flogu jest wiele świetnych fotografow i wiele dobrych zdjeć. Nie trzeba dużo aby wyrwać sié z kregu przeciętnosci. Wystarczy troche checi. Czego wszystkim życze. Oby sie nam chciało.

Last edited by elvin250 (2017-09-14 21:33:37)

Type report reason:

Cancel
Send

#16  2017-09-14 21:30:06

dotykduszy
dotykduszy
Forumowicz
Registered:
2017-05-23

elvin250 wrote:

dotykduszy wrote:

bardo wrote:

Piętnowanie Ciebie??? Naprawdę tak to odbierasz?
No to mi przykro w takim razie.

Zdjęcie  znalazło sie w dziale Wyróżnione, czyli w miejscu publicznym. W dziale  który ma promować serwis flog.pl jak i wszytkich jego urzytkowników, w tym również mnie. Dlatego mam pełne prawo do wypowiedzi, tak jak i każdy inny urzytkownik.
Za bardzo emocjonalnie jak widać podchodzisz do tematu,  i jest zupełnie tak jak napisłem w pierwszym poście.
Wszyscy ci, którzy oddali swój głos na to dane zdjęcie wyżądzili krzywde autorowi. Sobie zresztą też.

W pierwszej reakcji oburzyłem się na eksperta, jak widać niesłusznie i na ślepo uderzyłem w administracje.
I gdyby to  tylko była prawda,  że jedna osoba popelniła błąd, to jeszcze nie bylo by tak źle. Był by to błąd jednej osoby. Moment słabości, kiepski dzień...
W tym wypadku mamy jednak do czynienia z wieloma błedami. Nie wiem ile osób musiało zaglosować aby zdjęcie znalazlo sie w wyróznionych. 10, 100... 1000? Nie wiem.
Wiem jedno, wszyscy ci którzy oddali swój głos poparcia nie spojrzeli dłużej
na  to zdjęcie. Nikt, ale to absolutnie nikt,  nie zmusił sie do małego wysiłku i zastanowienia się nad tym co widzi, na co patrzy.  Nikt nie zagłosował świadomie. Czyli tak naprawde olali autora i reszte urzytkowników tego serwisu.
Gdyby pojedynczo zapytać każdego o uzasadnienie, mysle ze żadna z tych osób nie była by w stanie powiedzieć dlaczego tak postąpiła.
Wskazuje to na to, że wiedza wiekszości flogowiczów jest nawet nie elementarna, podstawowa. Ona jest zasłyszana, przenoszona pocztą pantoflową, i  to jest smutne w tej sytuacji.
Powtórze jeszcze raz. Zdjecie znalazło sie w wyróznionych. W dziale który ma promować dobre zdjęcia, jego urzytkowników i sam  portal flog.pl
Dlatego zdjęcia które się tam znajduja musza spełniać pewne kryteria. Choć jedno z nich-
Musza być, dobre technicznie, wzbudzac uczucia-emocje , pobudzać do myślenia, a jesli łamie zasady to ma pokazywać dlaczego autor postapil tak a nie inaczej.  Czyli mają pokazywać że autor wie co robi, jest swiadomy swoich czynów i umiejetnosci,  czy tez sytuacji w której się znalazł, i  że umie to wyegzekwować.

Pare słów do autorki, która pewnie znainawidzi mnie jeszcze bardziej , ale co tam-
Zdjęcia źle zrobionego nie da sie uratwać w programie graficznym.
Głębia ostrości. Kup statyw, a jak chcesz wyciagać wiecej z takich scenerii  to dokup filtry ND. Rożnica bédzie kolosalna. I nie sugeruj sie głosami flogowej gawiedzi bo zawiedzie Cię to donikąd.

Chciłem się jakoś odnieść do postu urzytkowniczki babka-z-zakalcem, ale po chwili namysłu zrezygnowlem.  Własnie przez takie posty,taki  tok rozumowania  zniecheca dobrych fotografów do zabierania głosu na forum.
Kiedy ostatni raz ktos naprawde dobry w tym co robi zabierał tu glos w temacie robienia zdjec?? Ba! Czy jest tu jakis temat na forum podejmujacy to zagadnienie?
Dobrzy autorzy omijają to forum z daleka. Chyba nie trzeba tłumaczyć czemu.

Type report reason:

Cancel
Send

#17  2017-09-14 21:51:42

babka-z-zakalcem
babka-z-zakalcem
Nowy forumowicz
Registered:
2017-04-08

Hmm...aż mnie oczy bolą od czytania tych błędów ortograficznych,tak jak elvin250 bolą oczy od błędów fotograficznych.
Użytkowniczce babka-z-zakalcem podobają sie zdjęcia dotyk-duszy...i choć babka-z-zakalcem nie jest profesjonalistką,to będzie głosować na zdjęcia,które jej się podobają,czy to się komu podoba czy nie...smile))

Type report reason:

Cancel
Send

#18  2017-09-14 21:59:58

fotolajt
fotolajt
Forumowicz
Registered:
2017-06-09

babka-z-zakalcem wrote:

Hmm...aż mnie oczy bolą od czytania tych błędów ortograficznych,tak jak elvin250 bolą oczy od błędów fotograficznych.
Użytkowniczce babka-z-zakalcem podobają sie zdjęcia dotyk-duszy...i choć babka-z-zakalcem nie jest profesjonalistką,to będzie głosować na zdjęcia,które jej się podobają,czy to się komu podoba czy nie...smile))

Nie tylko analfabeta ale z myśleniem coś mu źle. Jak można wytykać innym błędy samemu je popełniając jeszcze większe?? Czy każdy musi być taki wspaniały i zajebiaszczy fotograficznie, technicznie jak ELVIN250? Koleś robisz foty analogowe, tzn. klisza, srebro, ocet, ciemnia i takie klocki. Trzeba mieć pojęcie o technice ale Twoje zarzuty nijak mają się do tego co piszesz. Nie byłeś tam nigdy w życiu, pewnie nie będziesz bo Twój sprzęd mocno Ciebie ogranicza w ilości błon i masy całego drewna. Może to już odurzenie od octu i moczenia palcuchów w utrwalaczu mają wpływ na wzrok? Widzisz tam exif? Takie dane więc pomyśl i opisz co ma wpływ na co bo nawet PANI-Z-ZAKALCEM ;-) widzi tam sztukę, widzę i ja ale Ty jeden na milion NIE...

Masz kilka fot wyróżnionych - same akty czyli to co ma zawsze wzięcie a reszta to takie sobie bez szału. Może nie znam się bo masz wyższe mniemanie o sobie, może Ciebie cyfra gryzie a mamijka 330 kochasz się z nią w ciemnościach - nie wnikam więc i Ty nie wnikaj. Nie podoba się - nie zaglądaj i daj innym żyć w spokoju...

AMEN.

Last edited by fotolajt (2017-09-14 22:02:08)

Type report reason:

Cancel
Send

#19  2017-09-15 07:22:17

bardo
bardo
Forumowicz
Registered:
2016-07-10

Do obu Pań: popełniacie podstawowy błąd utożsamiając się ze zdjęciami.

Moje zdjęcie to nie ja i drugie hasło, które polecam zapamiętać: kosz najlepszym przyjacielem fotografa, jeśli już Panie postanowiły nimi zostać.

Type report reason:

Cancel
Send

#20  2017-09-15 07:24:04

bardo
bardo
Forumowicz
Registered:
2016-07-10

fotolajt wrote:

babka-z-zakalcem wrote:

Nie tylko analfabeta ale z myśleniem coś mu źle. Jak można wytykać innym błędy samemu je popełniając jeszcze większe?? Czy każdy musi być taki wspaniały i zajebiaszczy fotograficznie, technicznie jak ELVIN250? Koleś robisz foty analogowe, tzn. klisza, srebro, ocet, ciemnia i takie klocki. Trzeba mieć pojęcie o technice ale Twoje zarzuty nijak mają się do tego co piszesz. Nie byłeś tam nigdy w życiu, pewnie nie będziesz bo Twój sprzęd mocno Ciebie ogranicza w ilości błon i masy całego drewna. Może to już odurzenie od octu i moczenia palcuchów w utrwalaczu mają wpływ na wzrok? Widzisz tam exif? Takie dane więc pomyśl i opisz co ma wpływ na co bo nawet PANI-Z-ZAKALCEM ;-) widzi tam sztukę, widzę i ja ale Ty jeden na milion NIE...

Masz kilka fot wyróżnionych - same akty czyli to co ma zawsze wzięcie a reszta to takie sobie bez szału. Może nie znam się bo masz wyższe mniemanie o sobie, może Ciebie cyfra gryzie a mamijka 330 kochasz się z nią w ciemnościach - nie wnikam więc i Ty nie wnikaj. Nie podoba się - nie zaglądaj i daj innym żyć w spokoju...

AMEN.

Chamstwo i wulgarność. Nadaje się do moderacji.

Type report reason:

Cancel
Send

#21  2017-09-15 08:30:49

anacocito
anacocito
Zaawansowany forumowicz
Registered:
2011-08-20

elvin250 wrote:

Kiedy ostatni raz ktos naprawde dobry w tym co robi zabierał tu głos ...
Dobrzy autorzy omijają to forum z daleka..

Gwarantuję Ci, że nikt poważny nie traktuje swojej obecności na społecznościowym
portalu fotograficznym dla " mas " poważnie. Jeśli tu jest, to tylko z nudów i dla zabawy.
Nikt poważny aż tak nie przeżywa floguśowych wyróżnień i nie wylewa takiego JADU
w próbach " ukąszenia " wroga. Robi to tylko sfrustrowany mały floguś.

Pamiętam sytuację sprzed kilku miesięcy, gdy jeden z uczestników tej " jadowitej "
dyskusji pomówił dotykduszy o kradzież zdjęcia w chwili, gdy zostało ono wyróżnione.
Jego autorka musiała publicznie udowadniać, że tego zdjęcia nie ukradła.
To był taki " chwyt " małego sfrustrowanego flogusia w walce o sławę.

Dlatego zupełnie nie dziwi mnie fakt, że administracja portalu Was " zlewa ".

Type report reason:

Cancel
Send

#22  2017-09-15 08:40:53

bardo
bardo
Forumowicz
Registered:
2016-07-10

anacocito wrote:

elvin250 wrote:

Kiedy ostatni raz ktos naprawde dobry w tym co robi zabierał tu głos ...
Dobrzy autorzy omijają to forum z daleka..

Gwarantuję Ci, że nikt poważny nie traktuje swojej obecności na społecznościowym
portalu fotograficznym dla " mas " poważnie. Jeśli tu jest, to tylko z nudów i dla zabawy.
Nikt poważny aż tak nie przeżywa floguśowych wyróżnień i nie wylewa takiego JADU
w próbach " ukąszenia " wroga. Robi to tylko sfrustrowany mały floguś.

Pamiętam sytuację sprzed kilku miesięcy, gdy jeden z uczestników tej " jadowitej "
dyskusji pomówił dotykduszy o kradzież zdjęcia w chwili, gdy zostało ono wyróżnione.
Jego autorka musiała publicznie udowadniać, że tego zdjęcia nie ukradła.
To był taki " chwyt " małego sfrustrowanego flogusia w walce o sławę.

Dlatego zupełnie nie dziwi mnie fakt, że administracja portalu Was " zlewa ".

A ja się zgadzam z Elvinem i mam nadzieję, że więcej tu siebie nie zobaczę.

Type report reason:

Cancel
Send

2017-09-15 09:07:36

flog
Forum fotograficzne
news

Flog

ukryj reklamy

•  

#23  2017-09-15 09:07:36

news
news
Administrator
Registered:
2008-11-07

Flog służy do publikowania zdjęć i wymieniania się opiniami na ich temat.
Forum nie jest do obrażania innych osób, ani wylewania hejtu.
Wątek zamykam.

Type report reason:

Cancel
Send

Board footer

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. We also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you.
If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, if you would like to, you can change your cookie settings at any time.

Main page / Regulation / Advertising / Earn on Flog / Report issue/question / Help